W progach Ośrodka Kultury Samorządowej w Żółkiewce została przywitana przez wójta Jacka Lisa. Organizacją tego wydarzenia zajęła się Katarzyna Dąbrowska - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żółkiewce, a także Aneta Tymicka i Anna Borowiec, które prowadzą Dzienny Dom Senior Plus w Żółkiewce. Wśród członków delegacji z gminy Konopnica był wójt Mirosław Żydek i kierownik Dziennego Domu Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Maryninie Anna Gromaszek wraz z pracownikami.
- Solenizantka chciała wrócić wspomnieniami w rodzinne strony, gdzie się urodziła, wychowywała i przeżyła dziesiątki lat. Pani Stanisławie życzyliśmy długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogodą ducha, ludzką życzliwością, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. Mamy nadzieję, że doczeka kolejnych jubileuszy w zdrowiu i w obecności najbliższych jej osób - mówi Marcin Zając, sekretarz gminy Żółkiewka.
Część artystyczną zapewnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żółkiewce, którzy należą do Chóru Belcanto prowadzony przez Dorotę Podgórską-Drozd oraz "Kabaret pod Siwym Włosem" działający przy Ośrodku Kultury Samorządowej w Żółkiewce.
Czytaj także:
![Gm. Żółkiewka. 101-latka odwiedziła rodzinne strony [ZDJĘCIA] Gm. Żółkiewka. 101-latka odwiedziła rodzinne strony [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-gm-zolkiewka-101-latka-odwiedzila-rodzinne-strony-zdjecia-1687515759-full.jpg)












![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze