Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:45
Reklama baner reklamowy
Reklama

Włodawa. Uczniowie strzelali z funkcjonariuszami zakładu karnego

W czerwcu funkcjonariusze Zakładu Karnego we Włodawie spotkali się na terenie jednostki z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego im. II Warszawskiej Brygady Saperów we Włodawie oraz uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie.
  • Źródło: Super Tydzień Chełmski
Włodawa. Uczniowie strzelali z funkcjonariuszami zakładu karnego
W czerwcu br. funkcjonariusze Zakładu Karnego we Włodawie zrealizowali dwa spotkania na terenie jednostki z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego im. II Warszawskiej Brygady Saperów we Włodawie oraz uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

Źródło: Zakład karny we Włodawie

Spotkania odbyły się w ramach ogólnopolskiego programu Służby Więziennej „W Służbie Ojczyźnie", skierowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz organizacji pozarządowych, członkami których są uczniowie szkół ponadpodstawowych w szczególności związki harcerskie i organizacje strzeleckie. 

Program związany jest z edukacją proobronną młodzieży. Funkcjonariusze przekazali młodzieży, jak bezpiecznie posługiwać się bronią. Młodzi udzie mieli okazję uczestniczyć na terenie Zakładu Karnego we Włodawie w szkoleniu strzeleckim.

Mieli również okazję do zadawania pytań funkcjonariuszom, aby dowiedzieć się, jak wygląda służba w formacji mundurowej.

fot. Zakład karny we Włodawie 

Czytaj także: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama