Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:45
Reklama
Reklama

Włodawa zakwitła. Pełno bratków w całym mieście

W nadbużańskim miasteczku pojawiło się mnóstwo nowych kwiatów. Sadzonki bratków mieszkańcy Włodawy mogli też zasadzić w przydomowych ogródkach.
Włodawa zakwitła. Pełno bratków w całym mieście

Źródło: MPGK Włodawa/FB

- Dziękujemy mieszkańcom, którzy wzięli udział w naszej akcji związanej z odbiorem wysadzanych przez MPGK bratków. Oby teraz jak najdłużej pięknie zdobiły Wasze tarasy i ogrody. Tymczasem w mieście w wielu miejscach pojawiły się nowe nasadzenia i aranżacje z dekoracyjnych roślin jednorocznych. Mamy nadzieję, że się podobają - poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej we Włodawie.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama