- Na szczęście w zderzeniu tych pojazdów nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym - informuje starsza aspirant Elwira Domaradzka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.
W czasie akcji służb ratunkowych jeden z pasów był zablokowany. Ruch odbywał się wahadłowo.
Czytaj także:
![Region. Mandat dla włodawianki za kolizję w Dorohuczy [FOTO] Region. Mandat dla włodawianki za kolizję w Dorohuczy [FOTO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-region-mandat-dla-wlodawianki-za-kolizje-w-dorohuczy-foto-1686132522-full.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze