Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:47
Reklama
Reklama

Region. Mandat dla włodawianki za kolizję w Dorohuczy [FOTO]

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 czerwca. Jak ustalili policjanci, autem marki Renault kierowała mieszkanka Włodawy. Gdy skręcała w lewo, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi Lublina, który jechał oplem z przeciwnej strony.
Region. Mandat dla włodawianki za kolizję w Dorohuczy [FOTO]

Źródło: OSP Trawniki

- Na szczęście w zderzeniu tych pojazdów nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym - informuje starsza aspirant Elwira Domaradzka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

W czasie akcji służb ratunkowych jeden z pasów był zablokowany. Ruch odbywał się wahadłowo. 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama