Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Węże 2023. Najgorsze polskie filmy wybrane

Chyba tradycją już jest, że Patryk Vega wygrywa w antyrankingu filmowym. Znamy laureatów Węży 2023.
Węże 2023. Najgorsze polskie filmy wybrane
"Niewidzialna wojna" Patryka Vegi

Autor: materiały prasowe

Takie zwycięstwo filmowcom zaszczytu raczej nie przynosi, bo kto by się cieszył z otrzymania Węża? Antynagrody filmowej, którą „docenia” się najgorsze polskie filmy, najgorszych reżyserów czy aktorów. Węże przyznaje samozwańcza Popkulturowa Akademia Wszystkiego, która w tym roku Węże wręczyła już po raz 12.  

Właściwie ma to być żart, ale traktowany trochę poważnie, bo jury zależy na tym, żeby wypunktować marne produkcje i zmusić polski przemysł filmowy do większej staranności. 

Tradycją Węży jest już to, że co roku zostaje wyróżniony (nawet jeżeli to nominacja) Patryk Vega. Kiedy tylko wprowadzi na ekrany kolejny film, to udział w Wężach ma zapewniony. W tym roku padło na „Niewidzialną wojnę”, czyli filmową autobiografię Vegi. Film jest aż tak zły, że gdy wszedł do kin, to od razu został z nich wycofany. 

Węże 2023. Lista laureatów

WIELKI WĄŻ 

"Niewidzialna wojna" 

REŻYSERIA 

Patryk Vega - "Niewidzialna wojna" 

SCENARIUSZ 

Patryk Vega - "Niewidzialna wojna" 

SEQUEL, PREQUEL BĄDŹ TA SAMA HISTORIA 

"365 dni: Ten dzień" 

ROLA MĘSKA 

Rafał Zawierucha - "Niewidzialna wojna" 

ROLA ŻEŃSKA 

Anna Maria Sieklucka - "365 dni: Ten dzień"/"Kolejne 365 dni" 

DUET NA EKRANIE 

"365 dni: Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" 

WYSTĘP PONIŻEJ TALENTU 

Cezary Żak – "Gierek" 

NAJGORSZA ROLA RAFAŁA ZAWIERUCHY 

Patryk Vega - "Niewidzialna wojna" 

Hubert Zyśk - "Niewidzialna wojna" 

ŻENUJĄCA SCENA 

Vega który dla Jezusa odmawia seksu oralnego - "Niewidzialna wojna" 

EFEKTY SPECJALNEJ TROSKI 

Przemiana Vegi w grubego i z powrotem - "Niewidzialna wojna" 

TELEDYSK OKOŁOFILMOWY 

Wartości – Kubańczyk, Ewelina Lisowska, DJ Slavic – "Miłość, seks & pandemia" 

PLAKAT 

„Apokawixa” 

PRZEKŁAD TYTUŁU ZAGRANICZNEGO 

Viens, je t'emmène (francuski), Nobody's Hero (międzynarodowy) - "Biegacz, dziwka, Arab, mąż"

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bednarski.Treść komentarza: Najpierw zakończcie dworzec PKS budynek na wiejskiej potężny stoi tam miał być ośrodek zdrowia za te a najważniejsze dziury we wszystkich jezdniach nawet Lubelska przy urzędzie Miasta to jedyny tor przeszkód pod oknem prezydentapieniądze na Sylwestra 3 miliony republiki prania debile jeżdżący na motorach po 100 na godzinę nie da się tu mieszkaćmózgu to byście dużo zrobiliData dodania komentarza: 26.03.2026, 07:35Źródło komentarza: Powiat chełmski. Przebudowa „wojewódzkiej” powiatówki realna? Trwają starania o dokumentacjęAutor komentarza: lofcikTreść komentarza: Będzie lepiej, jak Jakub przestanie być Prezydentem Chełma!Data dodania komentarza: 26.03.2026, 07:02Źródło komentarza: Chełm się wyludnia. Prawie 3 razy więcej zgonów niż urodzeńAutor komentarza: MarylkaTreść komentarza: Leczą w ten sposób kompleksy.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 07:01Źródło komentarza: Chełm się wyludnia. Prawie 3 razy więcej zgonów niż urodzeńAutor komentarza: młodyTreść komentarza: Pamiętaj, że Jakub i Anna szykują się do wyborów! W ten sposób zbierają głosy gawiedzi!Data dodania komentarza: 26.03.2026, 07:00Źródło komentarza: Chełm się wyludnia. Prawie 3 razy więcej zgonów niż urodzeńAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Swoje "rozważania" zostaw dla siebie. Nie mieszkasz tu jak piszesz to się nie wypowiadaj. Dzielić to ty możesz kanapkę przy śniadaniuData dodania komentarza: 26.03.2026, 06:38Źródło komentarza: Gmina Pokrówka zamiast Chełm?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama