MKS Olimp Chełm był reprezentowany przez siostry Martynę i Karolinę Dubij, podopieczne trenera Ryszarda Śliwińskiego, które startowały w martwym ciągu. Wynikiem 100 kg w kat. wagowej do 60 kg, Karolina zdobył złoty medal, natomiast Martyna wywalczyła srebro, podnosząc 110 kg w kat. wagowej 52 kg.
Czytaj też: 20 wygranych na 20 spotkań Arki
Swojego reprezentanta w Siedlcach miała również chełmska Fabryka Sportu. Rafał Czajkowski, startujący w wyciskaniu sztangi leżąc, sięgnął po złoto w kat. wagowej 125 kg, podnosząc 240 kg. Ponadto, zajął też trzecie miejsce w klasyfikacji open.











![Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA] Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-lasu-w-powiecie-bilgorajskim-200-strazakow-walczy-z-zywiolem-zdjecia-1777997367.jpg)
![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [10-5-2026] Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-3-5-2026-1778356989.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze