Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Krasnystaw. Studniówka w "Głowackim" trwała do białego rana [ZDJĘCIA]

11 lutego był wyjątkowym dniem dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Celebrowali swój pierwszy dorosły bal.
Krasnystaw. Studniówka w "Głowackim" trwała do białego rana [ZDJĘCIA]

Autor: Ola Mastalerz Fotografia

Wśród zaproszonych gości byli: dyrektor szkoły Renata Burdan, wicedyrektor Justyna Wolska, kierownik szkolenia praktycznego Mirosław Kowalski, a także wychowawcy klas: Dorota Włodarczyk, Anna Kurzak, Michał Mielniczuk i Mateusz Korzeniowski.

Zarząd i radę powiatu reprezentoiwali starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk, wicestarosta Marek Nowosadzki i przewodnicząca komisji oświaty i kultury Ewa Nieścior. Bal uświetniła swoim występem absolwentka szkoły Anna Żebrowska.

- Ten niezwykły wieczór rozpoczął się dostojnym polonezem, podziwianym przez rodziców naszych czwartoklasistów. A potem zabawa trwała do białego rana! - czytamy na stronie ZS nr 2 im. Bartosza głowackiego na Facebooku.

Zahcęcamy do obejrzenia fotorelacji (Autor: Ola Mastalerz Fotografia)

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamakabaret
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksandraTreść komentarza: U nas tak jest pierwszenstwo pracy mają mieszkancy zamieszukjacy naszą gmine. Gdzies jest inaczej?! :)Data dodania komentarza: 29.04.2026, 23:06Źródło komentarza: Powiat chełmski. Miliony dla przedszkolaków. Samorząd województwa inwestuje w najmłodszychAutor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotłyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Jak we wsi zmowa milczenia, to strażacy powinni olać pożar i czekać aż wszystko samo się wypali. Następni chętni na wypalanie traw na pewno się zastanowią.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 13:47Źródło komentarza: Plaga podpaleń i lokalna zmowa milczenia. Gmina Urszulin walczy z pożarami trawAutor komentarza: WaleryTreść komentarza: To chyba normaData dodania komentarza: 29.04.2026, 13:13Źródło komentarza: Ksiądz proboszcz podejrzany o pedofilię
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama