Sukcesy chełmskiego Dragona. Celność to ich dewiza

Chełmscy strzelcy po raz kolejny popisali się celnością, i to nie w jednych zawodach. Wszystkie występy bardzo dobrze rokują na przyszłość, ponieważ z każdych zmagań udało się wrócić z medalami.

Dwa srebra wywalczyła Zuzanna Czerwińska, która startowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku. Zapewniła je sobie 395,3 pkt w konkurencji karabinu pneumatycznego oraz 540 pkt w karabinie sportowym trzy postawy.

Liczna delegacja chełmskiego Dragona dała również pokaz celności podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego rozgrywanych w karabinie dowolnym i plasując się w czołowej dziesiątce. Drugie miejsce zajął Seweryn Jezierski, trzecie Miłosz Drozda, czwarte Kacper Kędzierawski, piąte Jakub Jasielski, szóste Damian Siedlecki, ósme Michał Nowosad i dziesiąte Maciej Nowosad.

Do kolekcji krążków Dragona srebrny medal w konkurencji karabinu pneumatycznego dołożył jeszcze Bartosz Kaczorowski. Zdobył go w Memoriale Strzeleckim Żołnierzy i Powstańców, który obył się na terenie klubu sportowego Snajper Lublin.