Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:47
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Rejowiec Fabryczny. Festyn dla miłośników koni

Jazda wierzchem, powożenie - każdy koniarz ma swój ulubiony sposób spędzania czasu na łonie przyrody. Wszyscy zaliczający się do grona niepoprawnych koniarzy powinni pojawić się na najbliższym spotkaniu, jakie organizuje Koło Gospodyń Wiejskich "Jazgot" z Liszna. Początek koniarskiego festynu 2 października o godz. 13. na boisku w Kaniem-Stacji.
Gm. Rejowiec Fabryczny. Festyn dla miłośników koni
Autor: Pixabay / KGW Jazgot

Jeśli ktoś nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na to, jak spędzić jesienne, niedzielne popołudnie, to propozycja gospodyń z Liszna może stanowić doskonałą odpowiedź na te rozterki.

W programie koniarskiego festynu pojawią się bowiem same atrakcje. Będzie pokaz powożenia bryczką oraz skoki przez przeszkody. Będzie można udać się w klimatyczną przejażdżkę bryczką po najbliższym terenie oraz spróbować sił w jeździe wierzchem. 

Najmłodsi będą mogli skorzystać z dobrze znanych i lubianych atrakcji - m.in. dmuchańców. Warto wspomnieć również o atrakcji specjalnej - każdy z przybyłych gości będzie mógł wcielić się w rolę prawdziwego kowboja, dosiąść byka i przez chwilę poczuć tak, jak na prawdziwym rodeo. Oprawę muzyczną festynu zapewni DJ Sławek. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama