Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 15:42
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Sportowa rywalizacja młodzieży

Pogoda nie pokrzyżowała planów i uczniowie szkół podstawowych oraz średnich licznie stawili się na turnieju piłki nożnej, a także siatkówki plażowej organizowanym przez chełmską Parafię pw. św. Rodziny.
Sportowa rywalizacja młodzieży

Zmagania piłkarskie odbyły się po raz dziewiąty, natomiast siatkarskie po raz trzeci. Frekwencja na murawach była bardzo wysoka, ponieważ o nagrody walczyło osiem zespołów z klas III i IV, a także dziewięć z klas V i VI. Po zaciętej rywalizacji w duchu fair play w młodszych rocznikach wygrał zespół FC Kapibary. Wśród ich starszy kolegów czołowe miejsca na podium zajęły drużyny: FC Szósta, Dzicy Wojownicy oraz Chełmianka Junior.

W turnieju siatkówki plażowej frekwencja była nieco mniejsza, ponieważ wystartowało w nim kilka zespołów złożonych z uczniów chełmskich szkół średnich.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama