Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:25
Reklama Reklama formy Pomix

Gm. Żmudź. Śmiertelny wypadek. Sprawca zostawił rannego i uciekł pieszo... [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w Wołkowianach. Kierujący volkswagenem passatem uderzył w stojące na poboczu bmw, a następnie dachował. Sprawca wypadku uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Na dodatek pozostawił rannego pasażera. Niestety, pomimo udzielonej w szpitalu pomocy medycznej, 35-latek zmarł.
Gm. Żmudź. Śmiertelny wypadek. Sprawca zostawił rannego i uciekł pieszo... [ZDJĘCIA]
Autor: KWP Lublin

Wczoraj około godz. 21.30 kierujący bmw, jadąc drogą wojewódzką, zatrzymał się na poboczu drogi. Po chwili w bok jego pojazdu uderzył nadjeżdżający z tyłu volkswagen passat. W wyniku uderzenia volkswagen odbił się i dachował, zjeżdżając na pole.
Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 35-letni pasażer volkswagena, który wypadł z pojazdu. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

- Kierujący passatem po wypadku oddalił się z miejsca. Policjanci zabezpieczyli pozostawiony na miejscu pojazd sprawcy – mówi komisarz Anna Kamola z KWP w Lublinie. - Wstępne ustalenia wskazywały, że użytkownikiem volkswagena jest 34-letni mieszkaniec gm. Żmudź. Przez całą noc trwały jego poszukiwania. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami.

Dziś w godzinach rannych został namierzony. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu.
Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie chełmskiej komendy. Gdy wytrzeźwieje, będą wykonywane z nim dalsze czynności procesowe.

 

Czytaj też:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
JAGODA 15.08.2022 23:05
Czy BMW było puste? Nikt nie pisze o pasażerach BMW...

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama