Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:59
Reklama Reklama formy Pomix

Tragedia nad Jeziorem Białym. Utopił się starszy mężczyzna

Nie udało się uratować 76-latka, który topił się w sobotę w Jeziorze Białym. Mimo wysiłków lekarzy niestety zmarł w szpitalu we Włodawie.
Tragedia nad Jeziorem Białym. Utopił się starszy mężczyzna

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia po godzinie 16. Okazało się, że starszy mężczyzna zniknął pod wodą i już nie wypłynął. Wezwani na miejsce ratownicy WOPR rozpoczęli poszukiwania. Wsparli ich strażacy z PSP we Włodawie. Podczas wodowania łodzi otrzymali informację, że topielca znaleziono pod wodą w odległości około 30 metrów od linii brzegowej. 

- Po wyciągnięciu mężczyzny z na brzeg, podjęto akcję reanimacyjną, po której został zabrany na Szpitalny Oddział Ratunkowy we Włodawie. Mimo wysiłku lekarzy 76-latka z Lublina nie udało się uratować - mówi komisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W działaniach, które trwały dwie godziny, brały udział trzy zastępy z JRG Włodawa oraz jeden z OSP Orchówek. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama