Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:08
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Kto podpalił Minionki? Pożar w przeddzień dożynek

Dwie dożynkowe ozdoby stanęły w ogniu w nocy poprzedzającej lokalne obchody święta plonów w gminie Kraśniczyn. Słomiane postaci ze znanej animacji spłonęły doszczętnie. Wszystko wskazuje na to, że ogień został podłożony celowo.
Kto podpalił Minionki? Pożar w przeddzień dożynek
Autor: OSP Surhów

- Za co? Dlaczego?!!! Nasza praca po to, by Surhów pięknie wyglądał na dożynki poszła z dymem. Jak trzeba być wycofanym społecznie człowiekiem, by coś takiego zrobić!!!?? - czytamy na stronie miejscowej OSP.

I trudno dziwić się oburzeniu zarówno strażaków, jak i mieszkańców, ponieważ z dwóch figurek wzorowanych na Minionkach pozostał tylko popiół. 

- Mimo że nie wpłynął do nas wniosek od poszkodowanego właściciela figurek, to będziemy prowadzić policyjne dochodzenie w sprawie uszkodzenia znaków drogowych - mówi Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zły 14.08.2022 15:40
Za jajka powiesić i do beczki ze smoła i pierzem.

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama