Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:04
Reklama Reklama formy Pomix

Krasnostawianin zaginął w Pruszkowie. Gdzie jest Arkadiusz Naklicki?

Krasnostawscy policjanci poszukują Arkadiusza Naklickiego. Mężczyzna 24 lipca br. wyjechał do pracy w Pruszkowie. Trzy dni później trafił do szpitala, z którego oddalił się następnej doby. Do dzisiaj nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Krasnostawianin zaginął w Pruszkowie. Gdzie jest Arkadiusz Naklicki?
Autor: Policja Krasnystaw

Arkadiusz Naklicki ma 39 lat. Wbrew zaleceniom lekarzy, 28 lipca opuścił szpital w Pruszkowie, gdzie był hospitalizowany. Z informacji, jakie posiadają krasnostawscy policjanci, wynika, iż jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Dotychczas prowadzone poszukiwania nie przyniosły skutku.

Rysopis zaginionego to: około 176 cm wzrostu, sylwetka szczupła, długie włosy blond, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrany był w białą koszulkę z niebieskimi wstawkami, czarną bluzę z kapturem, granatowe jeansy, a także żółte lub bordowe buty sportowe.

- Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod numerem telefonu 47 813 32 10 lub 112 - informuje nadkom. Piotr Wasilewski z KPP w Krasnymstawie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Xxx 11.08.2022 13:51
Długie włosy ?🤔

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama