Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 03:40
Reklama

Uwierzył nieznajomej w zarobek na kryptowalutach. Stracił 100 tysięcy

Ofiarą oszustów padł 41 latek, który chciał zainwestować pieniądze w kryptowaluty. Namówiła go do tego kobieta poznana przez Internet. Był przekonany, że w krótkim czasie zarobi dużą sporo pieniędzy. Sytuacja okazała się zupełnie odwrotna.
Uwierzył nieznajomej w zarobek na kryptowalutach. Stracił 100 tysięcy
Autor: Pixabay | sergeitokmakov

Mieszkaniec gminy Krasnystaw dokonał wielu wpłat na rzecz platform zajmujących się obrotem kryptowalutami. Z poszkodowanym kontaktowały się również osoby podające się za maklerów. Proponowały dalsze inwestycje i prosiły o kolejne przelewy. Kontakt prowadzony był głównie za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Gdy okazało się, że zarobionych i przelanych środków nie można wypłacić, zgłosił sprawę krasnostawskim policjantom. Łącznie stracił ponad 105 tysięcy złotych.

- Wiara mężczyzny w zmanipulowane informacje dotyczące inwestowania w kryptowaluty spowodowała, że stracił łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Jest to łączna suma przelewów, jakich dokonał na rzecz oszustów od maja bieżącego roku - informuje nadkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama