Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:12
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Fundacja chce pomagać samorządom zapobiegać bezdomności zwierząt

Ogólnopolska fundacja ZWIERZ zachęca samorządy do udziału w trzeciej edycji Akcji Kastracja. Do współpracy zaprasza gminy wiejskie i miejsko-wiejskie. Będzie polegała między innymi na przeprowadzeniu nieodpłatnych szkoleń dotyczących tworzenia programów opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania ich bezdomności. Ale to nie wszystko.
Fundacja chce pomagać samorządom zapobiegać bezdomności zwierząt
Autor: Fundacja Zwierz

- Gminom, które weszły do akcji, przekazujemy środki finansowe na realizację zabiegów kastracji i znakowania, pod warunkiem, że gmina przeznaczy takie same środki. Pozwala to nie tylko na prowadzenie działań na rzecz zwierząt, ale też na wsparcie mieszkańców w sprawowaniu opieki nad psami i kotami. Działania dotyczą także kotów wolno żyjących i znacznie poprawiają standardy opieki nad tymi zwierzętami - mówi Sylwia Kubista z Fundacji ZWIERZ.

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Obecnie fundacja współpracuje w naszym regionie z gminami: Łopiennik Górny i Rejowiec Fabryczny. Nabór wniosków ruszył 1 sierpnia i potrwa do 31 października. Szczegóły na stronach internetowych tej organizacji.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ola 19.08.2022 12:33
super inicjatywa, mam nadzieje że reszta gmin z powiatu zainteresuje się wreszcie tematem bezdomnych zwierząt

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama