Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:12
Reklama

Gm. Wojsławice. XIII Spotkania Trzech Kultur. Realny dialog między narodami

Od wielu lat Wojsławice skutecznie udowadniają, że dialog kultur jest możliwy. Nie tylko możliwy, ale przynoszący również świetne owoce w postaci doskonałych form artystycznych. Miłośnicy tego typu dialogu zaproszeni są do uczestnictwa w tradycyjnym wydarzeniu, które będzie miało miejsce już 31 lipca.
Gm. Wojsławice. XIII Spotkania Trzech Kultur. Realny dialog między narodami
Autor: GCKSiT Wojsławice

Obchody otworzy msza św., która sprawowana będzie o godz. 12 w kościele pw. św. Michała Archanioła. Następnie, o godz. 13 odbędzie się nabożeństwo w Cerkwi Kazańskiej Ikony Matki Boskiej. O 14 przewidziano modlitwy w synagodze.

Po zakończeniu części liturgicznej uczestnicy będą mogli udać się na wojsławicki Plac Targowy, by posłuchać muzyki w wykonaniu takich artystów, jak: Michael David Stein, Rifka Foremniak, Mada-Bis, Wiktoria Czugunowa, orkierstra Cementowni Chełm, Kapela na 102, Wianek Barwinka oraz Haliny Mysakowskiej. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama