Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:34
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Chełm. Haczyk wytropił niedoszłego samobójcę. Desperat schował się u sąsiada...

- Idę się zabić! - powiedział 32-latek, wychodząc z domu. Ponieważ rodzina nie miała z nim kontaktu, zawiadomiła policję. Niedoszłego samobójcę znalazł Haczyk, tropiący funkcjonariusz na czterech łapach.
Gm. Chełm. Haczyk wytropił niedoszłego samobójcę. Desperat schował się u sąsiada...
Autor: KMP w Chełmie

Wczoraj (18 lipca) po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że 32-latek z gminy Chełm nagle wyszedł z domu i na odchodne powiedział bliskim, że chce odebrać sobie życie.

- Policjanci, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania, wytypowali sąsiedni blok, w którym mógł przebywać zaginiony. Do działań skierowany został również przewodnik z psem tropiącym z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Czworonożny owczarek niemiecki o imieniu Haczyk podjął trop i poprowadził pod drzwi jednego z mieszkań. To potwierdziło przypuszczenia mundurowych - mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Jak się okazało, 32-latek przebywał w mieszkaniu swojego znajomego. Nie od razu otworzył drzwi policjantom. Na miejsce mundurowi wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Okazało się, że był pod działaniem alkoholu i po badaniach lekarskich został w policyjnej izbie, by bezpiecznie wytrzeźwieć.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama