Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 23:53
Reklama

Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!

Tego FACHOWCA zna w Chełmie prawie każdy. Nie każdy jednak wie, że w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. To stwarza doskonałą okazję na ponowną wizytę w jego progach. Zmiany z pewnością spodobają się wszystkim Klientom.
Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!

Salon przeszedł gruntowny remont. Jest teraz bardziej nowoczesny i przyjazny, z nową ekspozycją, ułatwiającą wybór różnego rodzaju podłóg i drzwi.

Drzwi we wszystkich poszukiwanych rodzajach: zewnętrznych do mieszkań i domów, wewnętrznych malowanych, laminowanych, w okleinach naturalnych oraz cieszących się coraz większą popularnością drzwi szklanych w stylu Loft. Drzwi otwieranych tradycyjnie, ale i tych przesuwanych, chowanych w ścianę, ukrytych – łącznie ponad 70 modeli drzwi w ekspozycji.

Bez wątpienia jest to jedna z większych, jeśli nie największa taka ekspozycja w regionie.

Salon ma też w swojej ofercie bardzo duży wybór paneli podłogowych: laminowanych, winylowych (LVT), a także coraz częściej wybieranych podłóg drewnianych. Wiele z nich jest dostępnych „od ręki” – mogą też w krótkim czasie dojechać z magazynu centralnego. Mało tego – Klientów zaskoczy także różnorodność listew przypodłogowych i artykułów około-podłogowych, również dostępnych „od ręki”.

Warto zauważyć, że są to produkty największych producentów, polskich i światowych marek:

- drzwi PORTA, POL-SKONE, DRE, VASCO, WIKĘD, BARAŃSKI, GERDA czy SETTO,

- podłogi: QUICK STEP, SWISS KRONO, EGGER, KAINDL, BERRY ALLOC, GERFLOR, BARLINEK, ADO, IVC.

Klientów na pewno ucieszy to, że cały asortyment oferowany jest z profesjonalnym montażem – dla mieszkań i domów w preferencyjnej stawce VAT 8%. Należy podkreślić, że ekipa monterska FACHOWCA – obecnie jako jedyna w regionie - posiada certyfikat i autoryzację firmy PORTA. Montaż wykonany przez tę ekipę zapewnia możliwość skorzystania z 5-letniej gwarancji na drzwi Porta. Ponad 20-letnie doświadczenie monterów gwarantuje pełny profesjonalizm w obsłudze i satysfakcję Klientów z dokonanego wyboru.

Warto wspomnieć, że sieć FACHOWIEC to obecnie ponad 110 salonów w całej Polsce, wśród których salon w Chełmie – dzięki modernizacji – jest z pewnością jednym z atrakcyjniejszych pod względem oferty i niezmiennie dbającym o wysoką jakość obsługi Klienta.

Salony FACHOWIEC to w 100% polski kapitał, zaangażowany w ciągłe dostosowanie oferty do zmieniających się trendów oraz koncepcji aranżacji mieszkań i domów. To grupa ludzi sprawnie reagujących na obecną trudną sytuację rynkową, poprzez liczne promocje i granty, pozwalające złagodzić rosnąca inflację i podwyżki cen, które wystąpiły ostatnio w niespotykanej dotąd skali. To wszystko jest możliwe dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu twórców sieci FACHOWIEC, kontaktami z największymi producentami podłóg i drzwi oraz wspomnianemu wcześniej, polskiemu w 100% kapitałowi.

Uwaga! Z okazji „nowego otwarcia” Salon FACHOWIEC w Chełmie przy ul. Lwowskiej 24, przygotował dla swoich Klientów kilka niespodzianek:

  • co drugie skrzydło drzwi PORTA 50% taniej;
  • dodatkowo GRATIS 5-letni Pakiet Bezpieczeństwa PORTA, zapewniający nieodpłatną obsługę ewentualnych usterek przez serwis fabryczny producenta drzwi;
  • wybrane podłogi marki EGGER z montażem gratis;
  • oraz wiele innych promocji, które pojawią się w najbliższym czasie.

Z całą pewnością warto odwiedzić Salon FACHOWIEC w Chełmie – jesteśmy o tym przekonani.

Przypominamy adres: Chełm, ul. Lwowska 24 !!! Tel. 82 564 23 17, kom. 667 918 103 [email protected], www.grupafachowiec.eu 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama