Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci

Najważniejszymi gośćmi Magicznych Ogrodów są oczywiście Mamy i ich pociechy. Tym razem ich święto przypada w czwartek, więc nie będą obecne w parku, ale pamiętamy o nich i składamy najserdeczniejsze życzenia.
Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci
Autor: Fot. Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu malowniczego Kazimierza i Janowca, nad którym unosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Na 18 hektarach rośnie tu milion drzew, krzewów i kwiatów. Wśród nich absolutnie wyjątkowe tulipany, piwonie, róże, budleje, lawenda czy fiołki. Spacer wśród tych pięknych kwiatów powoduje zachwyt i niezapomniane wrażenia zapachowe.

 

Czas dla rodziny

 

Jeśli słyszycie, że janowiecki park jest miejscem dla osób od 2 do 100 lat, to nie powinniście się dziwić. Po pierwsze dlatego, że to park rodzinny a po drugie z dziećmi mogą tu przyjeżdżać nie tylko rodzice ale także dziadkowie. Ale niezależnie od wieku, każdy może poczuć w sobie radość dziecka i przeżyć swoistą podróż w czasie. Wszyscy członkowie rodzin mają do wykonania różne zadania. Mamy mają wreszcie czas na rozmowę ze swoimi pociechami, tatusiowie i dziadkowie mogą siłą mięśni uruchomić swoim dzieciom karuzele. Cała rodzina przeżyje niezwykłą przygodę, o której będą opowiadać przez wiele dni. Można powiedzieć, że mamy mogą mieć tu swoje święto codziennie. Dzieci oczywiście też.

Większość gości bawi się w Magicznych Ogrodach cały dzień. Tu każda chwila jest wyjątkowa, bo przeżycia są autentyczne. Jest tu mnóstwo miejsc do relaksu i budowania więzi rodzinnych podczas zabawy i rozmowy. Można przeżyć pozytywne emocje podczas wspólnej aktywności na oryginalnych atrakcjach. W Ogrodach najmłodsi poczują się dorośli i samodzielni, dokonując wyborów i mierząc z różnymi wyzwaniami. W Magicznych Ogrodach Wasze relacje się wzmocnią.

 

Roztańczony ogród wróżek

 

Gdy nadchodzi pełnia wiosny, Wróżki Smużki skrzętnie pielęgnują swój ogród, malując go wszystkimi kolorami kwiatów. 28 i 29 maja na gości czeka roztańczony ogród i kolorowe tańce. Każdy będzie mógł magiczną różdżką zaczarować świat w Magicznych Ogrodach. O godz. 13 i 16 na Dziedzińcu rozpocznie się wielka rewia tańca i radości. Wróżki smużki wraz z Mordolami i innymi mieszkańcami tej magicznej krainy zaproszą wszystkich do wspólnej parady do Zamku Wróżek, gdzie zabawom i tańcom nie będzie końca!

W Krasnoludzkim Grodzie chętni wezmą udział w szkoleniu aby z mieczem i tarczą stanąć do bojowego turnieju.

O każdej równej godzinie mieszkańcy Magicznych Ogrodów zaproszą Cię na Dziedziniec do wspólnej zabawy i tańca radości.

 

Brama Lubelszczyzny

 

Już dziś zaplanuj wizytę w największej atrakcji turystycznej Lubelszczyzny, w której spędzisz co najmniej cały dzień z najbliższymi.

Magiczne Ogrody zostały uznane w zeszłym roku za najlepszy w Polsce park dla rodzin z dziećmi (Katarzyna Węgrzyn "Gdzie w Polsce na weekend"). Rok wcześniej po raz trzeci otrzymały tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce. Organizatorem plebiscytu był portal Dziecko w Podróży. Janowiecki Ogród, dzięki głosom internautów trzykrotnie zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Top Atrakcje organizowanym przez portal turystyczny PolskieSzlaki.pl. 

 

www.magiczneogrody.com, www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody, https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_OgrodyOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama