Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:11
Reklama

„Cyrk na tesco”. Chcieli się ścigać, wpadli w banalny sposób

Impreza w stylu „szybkich i wściekłych” po krasnostawsku nie wypaliła. Organizatorzy ogłosili wydarzenie na Facebooku i - nie wiedzieć czemu - mocno zdziwili się, że na miejscu od razu pojawili się funkcjonariusze krasnostawskiej drogówki.
„Cyrk na tesco”. Chcieli się ścigać, wpadli w banalny sposób
Działania funkcjonariuszy skupiły się na udaremnieniu prób nielegalnych wyścigów
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

W miniony weekend na terenie powiatu krasnostawskiego trwały policyjne działania mające na celu przeciwdziałanie nielegalnym wyścigom samochodowym. Mundurowi otrzymali informację o planowanej w minioną sobotę imprezie motoryzacyjnej. Nie musieli daleko jechać. Uczestnicy wydarzenia „Cyrk na tesco v2” umawiali się na spotkanie na parkingu przy jednej z krasnostawskich galerii handlowych.

- W okolicy spotkania miłośników motoryzacji pojawiły się liczne patrole, w tym także wyposażone pojazdy z videorejestratorami. Działania funkcjonariuszy skupiły się na udaremnieniu nielegalnych wyścigów oraz zdecydowanym reagowaniu na próby naruszenia prawa - mówi kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Organizatorzy wydarzenia zastrzegli, że nie odpowiadają za uczestników, którzy łamią przepisy ruchu drogowego. W ramach prowadzonej akcji mundurowi ujawnili 23 wykroczenia, w tym 20 z nich polegało na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. Zatrzymali również dwa prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny.

- W czasie działań 94 kierujących przebadano pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwi - dodaje komisarz.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Arek 25.05.2022 18:01
Cyrk to ta milicja z siebie robi

Szybki i wściekły 24.05.2022 14:05
No kurde informacja podana jak na tacy to Policja mogła zabłysnąć. Gdyby mieli szukać to do dzisiaj ze sluzby by nie zeszli. Można by dodać że jeden z policjantów po służbie też uczestniczył w tej imprezie świetnie bawiąc się i pijąc alkohol w miejscu publicznym.

przypadkowy_świadek_zakrojenej_akcji_policji_kstaw 24.05.2022 14:02
Napiszcie że wszystkie te wykroczenia były nie związane ze spotkaniem :D tylko randomowi ludzie, którzy przejeżdżali polewaną. A wy (policja ruchu drogowego) starliście jak frajernia pod latarnią, która nie działa. I było ciemno, nieoznakowanym samochodem (skoda yeti) I strzelaliście z laserka, wprost na biednych mieszkańców, którzy tam sobie za szybko jechali xD

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama