Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 00:56
Reklama

Śmiertelny wypadek w Chełmie. Mamy nowe informacje

Śledczy zdecydowali, że konieczna jest sekcja zwłok mężczyzny, który zginął wczoraj w wypadku drogowym przy Gmachu. Nie wiadomo, czy zawiniła nieuwaga, czy mężczyzna nagle zasłabł za kierownicą skutera. Pojawiły się też niesprawdzone informacje, że mógł mieć w trakcie zdarzenia zawał.
Śmiertelny wypadek w Chełmie. Mamy nowe informacje
Autor: KMP w Chełmie

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj po godzinie 12.30 na ulicy Stephensona w Chełmie, niedaleko Gmachu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem marki Romet 72-letni mieszkaniec Chełma najechał na tył opla zafiry, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku tego doszło do przewrócenia się jednośladu wraz z kierującym na jezdnię - informuje kom. Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Reanimacja trwała prawie godzinę. Najpierw starszego mężczyznę próbowali ratować świadkowie zdarzenia, potem strażacy i ratownicy medyczni. Niestety, nie udało się przywrócić życia motorowerzysty.

Wiadomo też, że kierująca samochodem 43-letnia chełmianka była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama