Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łosie wygrały internety. Ponad milion odbiorców na Facebooku

Tego się nie spodziewaliśmy. Przebiegające przez drogę w Nowosiółkach dwa łosie cieszą się sporym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. W niecałe 24 godziny post dotarł do ponad miliona użytkowników Facebooka, ale ten wskaźnik wciąż rośnie.
Łosie wygrały internety. Ponad milion odbiorców na Facebooku
Autor: Fot. Agnieszka Białasz

"Łosie na szosie" to hasło nagłówka, które przyciągneło uwagę internautów. Dzikie zwierzęta nagrała agentka chełmskiego biura nieruchomości Agnieszka Białasz podczas pracy w terenie. Spotkała je w piątek, 13 maja, przed południem. Jeden z łosi nawet pięknie zapozował jej do obiektywu.

 

 

 

Naszej koleżance gratulujemy kadrów, a do kierowców apelujemy o zachowanie ostrożności w tamtym rejonie powiatu chełmskiego. Ku przestrodze zajrzyjcie do artykułów o groźnych w skutkach zdarzeniach z tymi zwierzętami: Łoś skasował seicento i Śmiertelne zderzenie w gminie Kamień.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama