Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Włodawa: Oszukana chciała sadzić warzywa. Czy to się jej jeszcze opłaca?

Kobieta została oszukana podczas internetowych zakupów. Nieuczciwy sprzedawca nie wysłał jej zmówionego tunelu ogrodowego, a pieniądze sobie przywłaszczył. Straciła 500 zł.
Gm. Włodawa: Oszukana chciała sadzić warzywa. Czy to się jej jeszcze opłaca?
Autor: Pexels

Do włodawskiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Włodawa, która powiadomiła policjantów o oszustwie.

- Z relacji pokrzywdzonej wynika, że pod koniec kwietnia zamówiła za pośrednictwem Internetu tunel ogrodowy. Kobieta dokonała wpłaty za zamówiony produkt, przelewając umówioną kwotę na wskazane konto – mówi sierżant sztabowa Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

 Do tej pory nie otrzymała towaru, a kontakt ze sprzedającym urwał się. Mieszkanka gminy Włodawa straciła ponad 500 złotych.

- Apelujemy o rozsądek i ostrożność podczas zakupów w sieci. Warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które mogą nas chronić przed nieuczciwymi sprzedawcami. Kupując przed Internet, dobrze jest rozważyć wybór opcji płatności za pobraniem, zwłaszcza jeżeli po raz pierwszy dokonujemy zakupu od danego sprzedawcy. Przed zakupem warto również zapoznać się z opiniami o sprzedającym – dodaje pani rzecznik.

 

Czytaj też: Chełm: Chciała sprzedać buciki, straciła 70 tys.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama