Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z ostatniej chwili. Zwłoki wędkarza nad Wieprzem

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 81-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało znalezione po południu w Latyczowie.
Z ostatniej chwili. Zwłoki wędkarza nad Wieprzem

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe i prokurator. Raczej nic nie wskazuje na utonięcie wędkarza. Tylko część jego ręki była zanurzona w wodzie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że stosunkowo korpulentny 81-latek wpadł do dziury nad brzegiem rzeki przepływającej przez gminę Krasnystaw. Jeden z mieszkańców Latyczowa powiedział nam, że dużo jest takich miejsc wzdłuż Wieprza, które są robotą bobrów. Zwłoki miały zaklinować się właśnie w takiej jamie.

Nie wiadomo, jak długo tam były. Z naszych ustaleń wynika, że od wczorajszego poranka syn nie miał kontaktu ze swoim ojcem. Powiadomił o tym krasnostawskich policjantów.

Więcej przeczytacie w najbliższym wydaniu Super Tygodnia.

Czytaj także: Rozpędził auto do 189 km/h. Policjantom tłumaczył, że tylko „się zamyślił”


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama