Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 04:58
Reklama

Rozpędził auto do 189 km/h. Policjantom tłumaczył, że tylko „się zamyślił”

Beztroskie „rumakowanie” zakończyło się dla kierowcy bmw wysokim mandatem.
Rozpędził auto do 189 km/h. Policjantom tłumaczył, że tylko „się zamyślił”
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

W środę policjanci ruchu drogowego krasnostawskiej komendy prowadzili kontrolę prędkości na drodze krajowej numer 17 z wykorzystaniem videorejestratora. Przed godziną 10 w Łopienniku Podleśnym zmierzyli prędkość osobówki, którego kierowca pędził 189 kilometrów na godzinę. Problem w tym, że obowiązuje tam ograniczenie do 90 kilometrów na godzinę.

- Kierowca był 30-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Jechał sam, a policjantom tłumaczył, że „się zamyślił”. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 złotych i naliczono mu 10 punktów – informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Nadmierna prędkość, to wciąż najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych do jakich dochodzi na naszych drogach. Dlatego kolejny raz mundurowi apelują o zachowanie rozwagi i rozsądku na drodze.

Czytaj także: Wypadek rowerzysty w Zakręciu. Policja publikuje sylwetkę i samochód sprawcy [ZDJĘCIA]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama