Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:20
Reklama

Wypadek rowerzysty w Zakręciu. Policja publikuje sylwetkę i samochód sprawcy [ZDJĘCIA]

Jeszcze nie udało się ustalić, kto niespełna tydzień temu śmiertelnie potrącił rowerzystę w Zakręciu. Policjanci posiadają jednak nagrania z monitoringu, na których widać sylwetkę domniemanego sprawcy i jego pojazd.
Wypadek rowerzysty w Zakręciu. Policja publikuje sylwetkę i samochód sprawcy [ZDJĘCIA]
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

Do zdarzenia doszło 5 maja na drodze krajowej nr 17. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż przed godz. 3 prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu 66-letniemu mieszkańcowi gminy Siedliszcze.

- Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką. Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy - informuje komisarz Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką Policji.

 

Czytaj także: Strzelał z tłumika na ulicach Lublina. Skończyło się wysokim mandatem

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kazio 10.05.2022 20:12
https://www.facebook.com/groups/ChelmOgloszeniaBezplatne/permalink/2364043250404942/?sale_post_id=2364043250404942&app=fbl to nie jest ten sam pojazd?

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama