Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek rowerzysty w Zakręciu. Policja publikuje sylwetkę i samochód sprawcy [ZDJĘCIA]

Jeszcze nie udało się ustalić, kto niespełna tydzień temu śmiertelnie potrącił rowerzystę w Zakręciu. Policjanci posiadają jednak nagrania z monitoringu, na których widać sylwetkę domniemanego sprawcy i jego pojazd.
Wypadek rowerzysty w Zakręciu. Policja publikuje sylwetkę i samochód sprawcy [ZDJĘCIA]
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

Do zdarzenia doszło 5 maja na drodze krajowej nr 17. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż przed godz. 3 prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu 66-letniemu mieszkańcowi gminy Siedliszcze.

- Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką. Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy - informuje komisarz Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką Policji.

 

Czytaj także: Strzelał z tłumika na ulicach Lublina. Skończyło się wysokim mandatem

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kazio 10.05.2022 20:12
https://www.facebook.com/groups/ChelmOgloszeniaBezplatne/permalink/2364043250404942/?sale_post_id=2364043250404942&app=fbl to nie jest ten sam pojazd?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama