Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

List gończy w sprawie zabójstwa dziennikarza. Policja poszukuje tego człowieka

Każdy, kto wie, gdzie może przebywać Kamil Żyła, powinien skontaktować się z policją. Za mężczyzną został wydany list gończy. Jest podejrzewany o brutalne zabójstwo.
List gończy w sprawie zabójstwa dziennikarza. Policja poszukuje tego człowieka
Autor: Policja

Waży około 75 kg, ma szczupłą sylwetkę i mierzy 175-180 cm. Znakiem szczególnym mężczyzny jest tatuaż – znak klubowy FC Barcelona. Włosy ciemne, ale mogą być ufarbowane na blond.

Tak Kamila Żyłę opisuje policja z Chorzowa i publikuje jego zdjęcie. Jest podejrzanym w głośnej sprawie zabójstwa.

„Chorzowska prokuratura wydała za poszukiwanym list gończy, a Sąd Rejonowy w Chorzowie zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, o kontakt z policją, osobisty albo telefoniczny pod numerem 47 85 452 55 lub 112” – apeluje policja.

Żyła zamieszany jest w głośną sprawę brutalnego zabójstwa. Doszło do niego w nocy z 26 na 27 marca w Parku Śląskim w Chorzowie. Wtedy właśnie dziennikarz współpracujący z TVN Paweł K. spotkał się tam z Eweliną Ż., żoną podejrzanego.

Siedzieli w zaparkowanym samochodzie, gdy nagle drzwi auta miał otworzyć Żyła. Zadał 29-latkowi kilkadziesiąt ciosów nożem. Paweł K. zmarł na miejscu.

Ewelina Ż. nie była w stanie w 100 procentach rozpoznać sprawcy, ale prowadzący sprawę prokuratorzy mają inne dowody na winę Kamila Żyły. Śledczy uważają, że zabił Pawła K. z zazdrości o żonę.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama