Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:18
Reklama

Monitoruj funkcje życiowe swoich rodziców i dziadków. To proste!

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że Twoi rodzice lub dziadkowie zasłabli, lub ulegli wypadkowi, a Ty dowiedziałeś się o tym zbyt późno? Jeśli nie, nie jest wykluczone, że taka sytuacja nie zdarzy się w przyszłości… A jeśli znasz taką historię z własnego doświadczenia, możesz przygotować się na to, aby więcej się nie powtórzyła. Aby móc w porę pomóc swoim bliskim nie potrzebujesz wielu narzędzi — wystarczy odpowiednie urządzenie, które senior będzie nosić na swoim nadgarstku, oraz dedykowana, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina, którą zainstalujesz na swoim telefonie komórkowym.
Monitoruj funkcje życiowe swoich rodziców i dziadków. To proste!

Aż 90% wypadków zdarza się w domu!

Czy wiesz, że aż 90% wypadków ma miejsce w naszych domach? Możemy starać się ich unikać, odpowiednio przystosowując miejsce zamieszkania tak, by było ono jak najbardziej komfortowe i możliwie jak najbezpieczniejsze. W przypadku starszych osób, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dlatego warto naszych bliskich wyposażyć dodatkowo w urządzenia, takie jak opaska SOS z GPS dla seniora Locon Life Plus, czy prostszy, podstawowy model opaska SOS Locon Life.

Opaska SOS dla seniora na niespodziewane wypadki

Opaski SOS dla seniorów Locon Life i Locon Life Plus działają z dedykowaną, polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, którą jako opiekun instalujesz na swoim telefonie. Ponieważ urządzenia mają wbudowany czujnik upadku, za każdym razem, kiedy Twój rodzic, babcia, czy dziadek się przewrócą, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, a jak wiadomo, szybka informacja daje szansę na natychmiastową reakcję, która w przypadku starszych osób może okazać się kluczowa!

Opaski życia dla seniorów z chorobami współistniejącymi

Co wyróżnia opaski SOS dla seniorów Locon Life Plus i Locon Life? To lekkie urządzenia, które nie przeszkadzają w życiu codziennym — można w nich myć ręce, czy pracować w ogrodzie. Są bardzo łatwe w obsłudze — mają czytelne przyciski, a korzystanie z nich jest intuicyjne i nie sprawia żadnych problemów.

Obie opaski mają wbudowany moduł GPSto, gdzie przebywa w danej chwili senior, widzisz na mapie po uruchomieniu aplikacji! Jeśli ktoś z Twoich bliskich cierpi na demencję, depresję, czy inne choroby, a Ty bardzo się o niego martwisz — możesz lokalizować go będąc w pracy, czy robiąc codzienne zakupy. Tych, których kochasz, masz pod swoją stałą opieką.

Monitorowanie funkcji życiowych osób starszych

Opaska SOS dla seniora Locon Life Plus i opaska SOS Locon Life umożliwią Ci także stałe monitorowanie stanu zdrowia Twoich najbliższych. Wystarczy, że uruchomisz aplikację Bezpieczna Rodzina, a będziesz mógł o każdej porze, z dowolnego miejsca, sprawdzić ciśnienie, tętno, temperaturę, a nawet saturację swojego rodzica, babci, czy dziadka. Problemy z sercem, nadciśnienie, cukrzyca — nasi bliscy cierpią dzisiaj na schorzenia, które trzeba na bieżąco monitorować i w razie czego, natychmiast reagować! Opaski SOS z aplikacją dają Ci taką możliwość.

Opaska SOS dla seniora z kartą SIM — czyli telefon na nadgarstek dla Twoich bliskich

Zarówno Locon Life, jak i Locon Life Plus wyposażone są w kartę SIM z nielimitowanym pakietem minut na połączenia wychodzące dla seniora, dlatego doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla telefonu komórkowego. Chociaż starsze osoby są często dzisiaj z nowoczesną technologią za pan brat, zdarza się, że nie słyszą dzwonka, zapominają o naładowaniu urządzenia, czy o zabraniu go ze sobą z domu, kiedy gdzieś wychodzą. W przypadku opaski SOS z funkcją telefonu ten problem znika — urządzenie, z którego, i na które można zadzwonić, mają zawsze przy sobie — na swoim nadgarstku.

Senior potrzebuje pomocy!

Opaski wyposażone są w bardzo ważny przycisk — SOS. Służy on do natychmiastowego wezwania pomocy. Jeśli Twój bliski nagle zasłabnie lub przydarzy mu się coś, co wzbudzi jego niepokój, nie będzie musiał tracić czasu na wykonywanie telefonów i proszenie Cię o pomoc. Wystarczy, że użyje guzika SOS, a powiadomienie o niebezpieczeństwie natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym.

PAMIĘTAJ!

Zdalna opieka, którą zyskujesz dzięki opasce i aplikacji, nie tylko daje Ci spokój — przede wszystkim daje ogromne poczucie bezpieczeństwa Twoim bliskim, którzy wiedzą, że w każdej chwili mogą na Ciebie liczyć!

Więcej o naszych produktach i sposobach na bezpieczeństwo Twoich bliskich dowiesz sie na stronie www.bezpiecznarodzina.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama