Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:04
Reklama

Gm. Krasnystaw: Porywisty wiatr zdmuchnął ich z drogi

Czy porywisty wiatr i niedostosowanie prędkości do warunków na drodze mogły przyczynić się do wypadku kierowcy volkswagena i jego pasażerki? Ich auto zjechało z drogi i uderzyło w przepust.
Gm. Krasnystaw: Porywisty wiatr zdmuchnął ich z drogi
Autor: Fot,. Policja Krasnystaw

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 15 stycznia.  W piątkowe popołudnie porywy wiatru były tak duże, że trudno było utrzymać właściwy tor jazdy. Nawet strażacy przyznali, że trudno było kierować wozem ratowniczym, gdy jechali do tej akcji.

Osobówką podróżowali 81-letni mężczyzna i 75-letnia kobieta. Gdy koła volkswagena najechały na pobocze, kierowca nie zdołał wrócić na jezdnię. Następnie samochód stoczył się do rowu, uderzył w przepust i dachował poza drogą krajową. Oboje zostali przewiezieni do szpitala na badania.

- Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalają przyczyny tej kolizji. Według relacji kierowcy, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru - informuje mł. asp. Jolanta Babicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także: Notoryczny pirat zatrzymany w pościgu, niedawno stracił prawo jazdy

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama