Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Krasnystaw: Porywisty wiatr zdmuchnął ich z drogi

Czy porywisty wiatr i niedostosowanie prędkości do warunków na drodze mogły przyczynić się do wypadku kierowcy volkswagena i jego pasażerki? Ich auto zjechało z drogi i uderzyło w przepust.
Gm. Krasnystaw: Porywisty wiatr zdmuchnął ich z drogi
Autor: Fot,. Policja Krasnystaw

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 15 stycznia.  W piątkowe popołudnie porywy wiatru były tak duże, że trudno było utrzymać właściwy tor jazdy. Nawet strażacy przyznali, że trudno było kierować wozem ratowniczym, gdy jechali do tej akcji.

Osobówką podróżowali 81-letni mężczyzna i 75-letnia kobieta. Gdy koła volkswagena najechały na pobocze, kierowca nie zdołał wrócić na jezdnię. Następnie samochód stoczył się do rowu, uderzył w przepust i dachował poza drogą krajową. Oboje zostali przewiezieni do szpitala na badania.

- Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalają przyczyny tej kolizji. Według relacji kierowcy, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru - informuje mł. asp. Jolanta Babicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także: Notoryczny pirat zatrzymany w pościgu, niedawno stracił prawo jazdy

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama