Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: I LO z wicedyrektorem

To już pewne. Halina Smyk, dyrektor I LO, powołała swojego zastępcę. Będzie to osoba, która pracę w ogólniaku rozpoczęła w tym roku.
Chełm: I LO z wicedyrektorem
Autor: I LO Chełm

Gdy rozmawialiśmy z dyrektor I LO przed tygodniem, stwierdziła, że powoła wicedyrektora szkoły, jeśli będzie taka potrzeba. Potrzeba najwyraźniej okazała pilna, bo zastępca został powołany oficjalnie kilka dni temu.

Wicedyrektorem I LO została Iwona Janeczek, psycholożka, która do pracy w tej szkole przyszła dopiero w tym roku szkolnym. Podobno jej kandydatura nie spotkała się z przychylnością grona pedagogicznego. Najwyraźniej Smyk nie wzięła tego jednak pod uwagę.

Jak udało nam się ustalić, pani Janeczek pracowała wcześniej w Szkole Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie, jako opiekunka w świetlicy.

Czytaj też: Stan wyjątkowy we Włodawie uderzył w biznes i samych mieszkańców

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Małgorzata 14.09.2021 19:19
Pani Iwona Janeczek jest doskonałym pedagogiem. Była nauczycielką mojego syna i jednocześnie wychowawcą.

obserwator 16.09.2021 15:24
Jakiego uczyła przedmiotu, i jaki ma staż zawodowy?

M 14.09.2021 18:23
Warto się dowiedzieć dokładnie, zamiast pisać glupoty

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama