Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:04
Reklama

Chełm: I LO z wicedyrektorem

To już pewne. Halina Smyk, dyrektor I LO, powołała swojego zastępcę. Będzie to osoba, która pracę w ogólniaku rozpoczęła w tym roku.
Chełm: I LO z wicedyrektorem
Autor: I LO Chełm

Gdy rozmawialiśmy z dyrektor I LO przed tygodniem, stwierdziła, że powoła wicedyrektora szkoły, jeśli będzie taka potrzeba. Potrzeba najwyraźniej okazała pilna, bo zastępca został powołany oficjalnie kilka dni temu.

Wicedyrektorem I LO została Iwona Janeczek, psycholożka, która do pracy w tej szkole przyszła dopiero w tym roku szkolnym. Podobno jej kandydatura nie spotkała się z przychylnością grona pedagogicznego. Najwyraźniej Smyk nie wzięła tego jednak pod uwagę.

Jak udało nam się ustalić, pani Janeczek pracowała wcześniej w Szkole Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie, jako opiekunka w świetlicy.

Czytaj też: Stan wyjątkowy we Włodawie uderzył w biznes i samych mieszkańców

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Małgorzata 14.09.2021 19:19
Pani Iwona Janeczek jest doskonałym pedagogiem. Była nauczycielką mojego syna i jednocześnie wychowawcą.

obserwator 16.09.2021 15:24
Jakiego uczyła przedmiotu, i jaki ma staż zawodowy?

M 14.09.2021 18:23
Warto się dowiedzieć dokładnie, zamiast pisać glupoty

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama