Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podziękuj swojej położnej

Trzy chełmskie położne: Agnieszka Kaczorowska, z przychodni przy ul. Wołyńskiej, Bogumiła Gnaś, była położna z MarMedu, a obecnie pielęgniarka z MSP ZOZ i Bożena Śliwa z chełmskiego szpitala, a także Edyta Kopeć ze szpitala w Krasnymstawie to kandydatki z naszego regionu zgłoszone do tytułu „Położna na medal”.
Podziękuj swojej położnej

- Wszystkie panie są cenione w swoim środowisku zawodowym i przez pacjentki – zachęca do głosowania na „swoją” położną Izabella Chałaj, przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Chełmie.

Równolegle ze zbieraniem zgłoszeń/nominacji, które potrwa do końca września, można oddawać głosy na kandydatki do tytułu. Głosowanie potrwa do końca 2021 roku. Odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.poloznanamedal.info. Oddanie głosu na położną to wyjątkowy sposób podziękowania jej za wsparcie i docenienia kompetencji.

Konkurs „Położna na medal” jest częścią kampanii społeczno-edukacyjnej poświęconej roli położnych i promowaniu wysokich standardów opieki okołoporodowej oraz zaangażowaniu i roli położnej w życiu kobiety i jej rodziny w tym ważnym dla nich czasie.

To już ósma jego edycja. Co roku wyłania trzy najlepsze położne ogólnopolskie i najlepsze położne z każdego województwa.

 

Nasze „Położne na medal”

Przypominamy, że w ubiegłej edycji konkursu „Położną na medal” w województwie lubelskim została Bożena Śliwa, zgłoszona również do tegorocznego konkursu, a w 2014 roku Elżbieta Szybista – obie pracujące w szpitalu w Chełmie.

Teraz czytane: Myśliwy skazany za zabicie psa - wyrok zapadł po ponad 6 latach

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama