Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: 73-latek spłonął od papierosa

To był tragiczny wypadek – potwierdzili włodawscy śledczy. 73-latek zginął przez swój nałóg. Prokuratura kilka dni temu sprawę umorzyła. Nie ma kogo pociągnąć do odpowiedzialności za narażenie życia mieszkańców bloku.
Włodawa: 73-latek spłonął od papierosa

Dramat rozegrał się 17 maja około godziny 15.30 w bloku przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Śledczy potwierdzili, że do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas palenia papierosa. 73-latek siedział na klatce schodowej na krzesełku i prawdopodobnie przysnął, a papieros upadł mu na ubranie. Mężczyzna stanął w płomieniach. Gdy się ocknął, zaczął rozpaczliwie błagać o pomoc. Usłyszała go sąsiadka i wezwała ratowników. Było już jednak za późno. 

Strażacy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań pali się człowiek.

- Na miejsce natychmiast wysłane zostały służby ratownicze. Sytuacja była bardzo poważna, liczyła się każda sekunda – relacjonował zaraz po zdarzeniu Wojciech Chomik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce, 73-latek leżał nieprzytomny. Miał poparzone 100 procent ciała. Jeszcze zanim pod wskazany adres dotarła załoga karetki pogotowia, strażacy wspólnie z policjantami udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Konieczne było zastosowanie tlenoterapii. Rany oparzeniowe zabezpieczyli przy użyciu specjalnych opatrunków hydrożelowych.

73-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt poważne. Mężczyzny nie udało się uratować.

Teraz czytane: 40 000 000 na "Rosnącą odporność"


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama