Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:26
Reklama

Włodawa: 73-latek spłonął od papierosa

To był tragiczny wypadek – potwierdzili włodawscy śledczy. 73-latek zginął przez swój nałóg. Prokuratura kilka dni temu sprawę umorzyła. Nie ma kogo pociągnąć do odpowiedzialności za narażenie życia mieszkańców bloku.
Włodawa: 73-latek spłonął od papierosa

Dramat rozegrał się 17 maja około godziny 15.30 w bloku przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Śledczy potwierdzili, że do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas palenia papierosa. 73-latek siedział na klatce schodowej na krzesełku i prawdopodobnie przysnął, a papieros upadł mu na ubranie. Mężczyzna stanął w płomieniach. Gdy się ocknął, zaczął rozpaczliwie błagać o pomoc. Usłyszała go sąsiadka i wezwała ratowników. Było już jednak za późno. 

Strażacy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań pali się człowiek.

- Na miejsce natychmiast wysłane zostały służby ratownicze. Sytuacja była bardzo poważna, liczyła się każda sekunda – relacjonował zaraz po zdarzeniu Wojciech Chomik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce, 73-latek leżał nieprzytomny. Miał poparzone 100 procent ciała. Jeszcze zanim pod wskazany adres dotarła załoga karetki pogotowia, strażacy wspólnie z policjantami udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Konieczne było zastosowanie tlenoterapii. Rany oparzeniowe zabezpieczyli przy użyciu specjalnych opatrunków hydrożelowych.

73-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt poważne. Mężczyzny nie udało się uratować.

Teraz czytane: 40 000 000 na "Rosnącą odporność"


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama