Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 20:54
Reklama

Gm. Wierzbica: Nie ma świadków tragedii

Po wypadku śmiertelnym (3 lipca) w Kamiennej Górze dotąd nikomu nie postawiono zarzutów. Kierowca samochodu, który potrącił kobietę, nie trafił do aresztu.
Gm. Wierzbica: Nie ma świadków tragedii
Autor: Fot. KMP Chełm

Do tragedii doszło o godzinie 15 tuż przed Kamienną Górą. 55-letnia mieszkanka wracała z pracy w sklepie. Miała już tylko 200-300 metrów do domu. Nagle tuż za nią pojawił się volkswagen golf. Prawdopodobnie potrącił ją podczas wyprzedzania. Niestety, obrażenia były bardzo poważne. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Wiadomo, że kierujący samochodem, 31-letni chełmianin był trzeźwy w momencie zdarzenia. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności wypadku. Prokurator nie postawił kierowcy żadnych zarzutów, bo do końca nie wiadomo, co tam się stało. Nie było żadnych świadków tragedii.

- Kierowca samochodu twierdzi, że rowerzystka wiozła na kierownicy torby. W pewnym momencie pochyliła się i skręciła kierownicą w lewą stronę, w kierunku osi jezdni - mówi szef chełmskiej prokuratury Lech Wieczerza.

Nie wiadomo, czy torby na kierownicy nie spowodowały utraty równowagi przez rowerzystkę i czy faktycznie zjechała na lewo, wprost pod koła volkswagena golfa. Sprawie będą musieli przyjrzeć się uważnie biegli. Dopiero po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego zostanie podjęta decyzja w sprawie ewentualnego postawienia zarzutów kierowcy samochodu.

55-latka osierociła 18-letnią córkę, którą sama wychowywała. Dziewczyny nie było w domu, gdy doszło do wypadku.

Teraz czytane: Delta coraz bliżej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama