Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:26
Reklama

Gm. Wierzbica: Nie ma świadków tragedii

Po wypadku śmiertelnym (3 lipca) w Kamiennej Górze dotąd nikomu nie postawiono zarzutów. Kierowca samochodu, który potrącił kobietę, nie trafił do aresztu.
Gm. Wierzbica: Nie ma świadków tragedii
Autor: Fot. KMP Chełm

Do tragedii doszło o godzinie 15 tuż przed Kamienną Górą. 55-letnia mieszkanka wracała z pracy w sklepie. Miała już tylko 200-300 metrów do domu. Nagle tuż za nią pojawił się volkswagen golf. Prawdopodobnie potrącił ją podczas wyprzedzania. Niestety, obrażenia były bardzo poważne. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Wiadomo, że kierujący samochodem, 31-letni chełmianin był trzeźwy w momencie zdarzenia. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności wypadku. Prokurator nie postawił kierowcy żadnych zarzutów, bo do końca nie wiadomo, co tam się stało. Nie było żadnych świadków tragedii.

- Kierowca samochodu twierdzi, że rowerzystka wiozła na kierownicy torby. W pewnym momencie pochyliła się i skręciła kierownicą w lewą stronę, w kierunku osi jezdni - mówi szef chełmskiej prokuratury Lech Wieczerza.

Nie wiadomo, czy torby na kierownicy nie spowodowały utraty równowagi przez rowerzystkę i czy faktycznie zjechała na lewo, wprost pod koła volkswagena golfa. Sprawie będą musieli przyjrzeć się uważnie biegli. Dopiero po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego zostanie podjęta decyzja w sprawie ewentualnego postawienia zarzutów kierowcy samochodu.

55-latka osierociła 18-letnią córkę, którą sama wychowywała. Dziewczyny nie było w domu, gdy doszło do wypadku.

Teraz czytane: Delta coraz bliżej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama