Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 21:20
Reklama

Tragiczny wypadek w Krasnymstawie - dwie osoby nie żyją

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (22 czerwca) w Krasnymstawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący obwodnicą 27-letni motocyklista uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej forda. Siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się na bok. W wypadku zginął motocyklista i 40-latka kierująca fordem. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Tragiczny wypadek w Krasnymstawie - dwie osoby nie żyją

Po godzinie 18:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku na skrzyżowaniu ulic Sokołowskiego i Bojarczuka w Krasnymstawie.

- Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że jadący obwodnicą 27-letni motocyklista (mieszkaniec gminy Krasnystaw) uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej forda. Siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się na bok. Kierująca osobówką, 40-letnia mieszkanka Krasnegostawu oraz motocyklista zostali przetransportowani do szpitala, gdzie pomimo prowadzonych czynności ratunkowych nie udało się uratować ich życia - mówi Piotr Wasilewski z KPP w Krasnymstawie.

Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że motocyklistów podobnie jak rowerzystów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.

Teraz czytane: Duże zmiany na chełmskim łączniku - będzie znacznie drożej!

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama