Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:09
Reklama Reklama firmy Pomix

Clio wjechało na drzewo

Przód renaulta był oparty o drzewo na wysokości dwóch metrów. Trudno uwierzyć, że kierującej i pasażerowi nic się nie stało. Jeszcze trudniej wyobrazić sobie, jak doszło do tak nietypowej kolizji w Zakręciu.
Clio wjechało na drzewo
Autor: Policja Krasnystaw

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 22 sierpnia. Ludzie jadący nad ranem do pracy musieli przecierać oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli auto oparte o drzewo.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód najprawdopodobniej zjechał z drogi krajowej na pobocze. Później uderzył w przepust, wpadł do rowu i zatrzymał się na drzewie. Przód renaulta był oparty na wysokości około dwóch metrów.

 

Gdy powiadomieni policjanci i strażacy pojawili się na miejscu, nikogo nie było w samochodzie ani obok pojazdu. Dopiero po jakimś czasie, w trakcie oględzin, pojawił się mężczyzna, którym rzekomo był pasażerem renaulta.

 

Mężczyzna poinformował, że za kierownicą siedziała jego 30-letnia żona. Oboje są mieszkańcami powiatu lubartowskiego. Twierdził, że w czasie podróży spał, a kierująca zjechała z trasy najprawdopodobniej ze zmęczenia. Swą nieobecność na miejscu zdarzenia tłumaczył tym, że ponoć poszukiwał holownika - opowiada Zbigniew Oleszczuk z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, ani kierującej, ani jadącemu z nią pasażerowi nic się nie stało. Mają jedynie ogólne potłuczenia. Krasnostawscy policjanci będą jeszcze sprawdzać dokładne okoliczności niecodziennej kolizji.

 

 

Zobacz też: Nastolatek z NMOW z zarzutami

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama