Na ratunek zwierzakom będą jeździć renault

  • 17.02.2020, 10:04
  • AN
Na ratunek zwierzakom będą jeździć renault
Chełmska Straż Ochrony Zwierząt wygrała nowiutki zwierzakobus. To prezent od portalu RatujemyZwierzaki.pl, prowadzonego przez Siepomaga.pl. Chełmskie stowarzyszenie jest jednym z trzech wyróżnionych w Polsce.

Piękny, ologowany renault kangoo jest już na stanie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. Samochód jest nowy, od razu gotowy do pomocy bezdomniakom.

- Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wzruszeni, ale i niezmiernie wdzięczni za to, że to akurat my dostąpiliśmy tak wspaniałego zaszczytu - nie kryją radości przedstawiciele stowarzyszenia.

Oprócz chełmskiej organizacji wyróżnienie w postaci zwierzakobusa otrzymały Fundacja dla Szczeniąt Judyta oraz OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra.

RatujemyZwierzaki.pl to największa w Polsce zaangażowana społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt. Wspólnie troszczy się o istoty, które same o to nie poproszą! W roku 2019 po raz pierwszy w historii portalu zorganizowali zbiórkę 1 proc. podatku. Społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt zebrała wspólnymi siłami 170 tysięcy złotych! To ogromna kwota, dzięki której zgodnie z deklaracją, aż trzy organizacje otrzymały wsparcie.

- Osoby zasilające szeregi tych organizacji działają w trudnych, ciężko dostępnych terenach. Na przestrzeni lat pomogli setkom zwierząt, ratując często te, którym nikt już nie dawał nadziei. Walczą również o sprawiedliwość i ukaranie sprawców, znęcających się nad zwierzętami. A okrucieństwa niestety nie brakuje - tak o nagrodzonych piszą organizatorzy akcji. 

- Cieszymy się, że nasza praca została doceniona w Polsce, szkoda, że w dalszym ciągu naszej pracy nie docenia środowisko lokalne, zwłaszcza władze miasta. Ani te obecne, ani poprzednie - dodaje Mariusz Kluziak z ChSOZ.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe