Koniec wstydu Włodawianki

  • 20.09.2019, 23:11
  • TWA
Koniec wstydu Włodawianki
Z wielką pompą otwierano budynek rekreacyjny na stadionie miejskim we Włodawie. Piłkarze Włodawianki nareszcie doczekali się zaplecza z prawdziwego zdarzenia.

Działacze klubu od wielu lat interweniowali do władz miejskich, prosząc o nowe zaplecze dla piłkarzy. Metalowy barak, który służył im za siedzibę, nie spełniał żadnych warunków. Prysznice trudno było nawet nazwać miejscem, w którym po rozegranym meczu sportowcy mogą się wykąpać. Grzejniki zimą zamarzały, a podczas deszczu z sufitu lała się woda. To się nareszcie zmieniło. Miasto pozyskało ponad 320 tys. zł dofinansowania z Lokalnej Grupy Działania Poleska Dolina Bugu. Kolejne 300 tys. zł dołożyło z własnego budżetu i za te pieniądze wybudowany został nowoczesny obiekt rekreacyjny o pow. ponad 200 mkw. Powstała w nim m.in. siłownia-fitness, szatnia wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenie biurowe oraz magazyn techniczny. Budynek dostępny jest dla wszystkich. Korzystający z siłowni mają do dyspozycji zestawy hantli i obciążeń, rowery stacjonarne, orbitreka, tzw. wioślarza, atlas czterostanowiskowy, stepper i maty do ćwiczeń fitness.

- W końcu możemy podejmować piłkarzy z klubów z całego województwa w godziwych warunkach – tłumaczy burmistrz Wiesław Muszyński.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe