Oświetlenie LED w całym mieście | Super Tydzień

  • 12.03.2019, 09:40
  • TS
Oświetlenie LED w całym mieście | Super Tydzień
Kolejne unijne środki spływają do Włodawy. Miasto pozyskało sporą sumę na wymianę ulicznego oświetlenia. Kierowany przez Wiesława Muszyńskiego samorząd otrzymał na ten cel blisko 1 800 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego. Cała inwestycja będzie kosztowała 2 700 tys. zł.

Przetarg na zamontowanie energooszczędnego oświetlenia typu LED został już rozstrzygnięty. Dzisiaj (11 marca) mija termin ewentualnych odwołań.

- Jeśli nikt nie złoży odwołania, podpiszemy umowę z wykonawcą na realizację zadania – mówi Krzysztof Małecki, sekretarz Urzędu Miejskiego we Włodawie. - Przetarg wygrała firma z Radomia, Centrum Zaopatrzenia Energetyki "ELTAST" spółka z o.o. LED-owe oświetlenie zostanie zamontowane na terenie całej Włodawy, przy wszystkich drogach, bez względu na ich kategorie. Dzięki temu miasto zaoszczędzi sporo pieniędzy na zużyciu energii elektrycznej – dodaje Małecki.

Nowoczesne LED-owe oświetlenie we Włodawie ma być zamontowane do końca czerwca. Zadanie objęte jest 5-letnią gwarancją.

Czy Włodawa ma szansę na darmową komunikację miejską? [SPRAWDŹ]

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRR 27.03.2019, 20:58
Kilka miesięcy temu na ul Słonecznej zamontowano oświetlenie , ale stare.Można było już wtedy pomyśleć.
Osa
Osa 19.03.2019, 13:16
A co to za zdjęcie? To nie Włodawa!

Pozostałe