Gdy się topił, był pijany

  • 16.11.2018, 08:46
  • GD
Gdy się topił, był pijany
Wyniki sekcji zwłok topielca z Łopiennika Nadrzecznego są porażające. 31-latek z Olszanki w momencie tragedii miał ponad 4 promile alkoholu we krwi.

Biegli z zakresu medycyny sądowej ustalili, że przyczyną śmierci mężczyzny było utonięcie  spowodowane znacznym upojeniem alkoholowym. W krwi denata było 4,06 promila, a w moczu 5,11 promila. Do zgonu doszło około kilkunastu godzin przed odnalezieniem poszkodowanego w studni.

- Wyniki sekcji zwłok są jednoznaczne. Z powodu braku znamion czynu zabronionego, śledztwo zostało umorzone - informuje prokurator Józef Nowosad z Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie.

Do tragedii doszło na niezamieszkanej posesji w Łopienniku Nadrzecznym. Makabrycznego odkrycia dokonał hodowca gołębi, gdy przyjechał 16 października i chciał zaczerpnąć ze studni wody dla ptaków. Na głębokości kilku metrów pływały ludzkie zwłoki.

Właściciel pojawia się tam zwykle co dwa dni, żeby doglądać gołębi, dać im wody i paszy. Poprzednim razem był w niedzielę, 14 października. Nie zauważył wówczas jednak niczego podejrzanego. Po zaczerpnięciu wody nakrył studnię blachą i pojechał do domu. Prawdopodobnie do tragedii doszło pomiędzy jego wizytami.  

31-letni mieszkaniec sąsiedniej Olszanki przez niezamieszkaną posesję w Łopienniku Nadrzecznym przechodził dość często, skracając sobie drogę do domu. Tym razem na miejsce nie dotarł...

Podobne artykuły: Pijany kierowca skończył jazdę na drzewie [CZYTAJ]

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe