!! UWAGA !!
Ze względów organizacyjnych skróciliśmy czas przyjmowania kuponów do 23 stycznia do godz. 16. Zwycięzców zaprosimy na Galę Mistrzów Sportu, która odbędzie się 2 lutego. Spośród sportowców z miasta Chełm nagrodzimy 5 osób w młodszej kategorii i 10 w starszej. Uhonorujemy także najpopularniejszych trenerów, debiutantów i klub sportowy. W powiecie chełmskim nagrodzimy 10 najpopularniejszych sportowców oraz trenera roku, debiut i drużynę roku 2018. Informujemy jednocześnie, że kupony można wrzucać do naszych skrzynek ogłoszeniowych, ale przypominamy, że wybieramy je w środę po godzinie 16. Głosy z I i II etapu głosowania sumują się.
Kandydaci, którzy przeszli do II etapu głosowania:
CHEŁM
SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy powyżej 16 lat)
- Patrycja Dudek (Cement Gryf Chełm)
- Jakub Jodłowski (Chełmianka Chełm)
- Patryk Janiczuk (MUKS Lider Chełm)
- Anna Dworak (Olimpijczyk Chełm)
- Katarzyna Kamińska (Cement Gryf Chełm)
- Julia Łoś (Dragon Chełm)
- Rafał Kijańczuk (Fabryka Sportu w Chełmie)
- Mikołaj Miszczuk (Tempo Chełm)
- Wioleta Giers (Cement Gryf Chełm)
- Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm)
- Tomasz Majewski (Ogniwo Chełm)
- Izabela Czarnota (Olimpijczyk Chełm)
SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy do 16 lat)
- Julia Szeremeta (MKS II LO Chełm)
- Bartosz Kamiński (Cement Gryf Chełm)
- Rafał Bolesławski (Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie)
- Kinga Sienkiewicz (Tempo Chełm)
- Alicja Nowosad (Olimpijczyk Chełm)
- Dagmara Branicka (Cement Gryf Chełm)
TRENERZY
- Michał Filipczuk (UKS Niedźwiadek Chełm)
- Agnieszka Radelczuk (UKS Tempo Chełm)
- Jan Konojacki (Chełmianka Chełm)
DEBIUT ROKU
- Mateusz Ciołek (Cement Gryf Chełm)
- Karol Pendel (UKS Niedźwiadek Chełm)
- Martyna Pastuszak (Dragon Chełm)
- Igor Rondoś (MKS II LO Chełm)
- Julia Radelczuk (Tempo Chełm)
- Przemysław Kalinowski (KS Ogniwo Chełm)
- Alan Komasara (Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie)
KLUBY
- MKS Sambo Chełm
- UKS Tempo Chełm
- Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie
POWIAT CHEŁMSKI
SPORTOWIEC ROKU (powyżej 16 lat)
- Szymon Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze)
- Karol Mielniczuk (Vojsławia Wojsławice)
- Michał Grzywna (Granica Dorohusk)
- Tomasz Soroka (Pławanice Kamień)
- Dominik Swatek (Granica Dorohusk)
- Jakub Martyn (Sparta Rejowiec Fabryczny)
- Gabriel Wlaź (UKS Arka Wojsławice)
- Marcin Kloc (Unia Rejowiec)
- Kacper Kowalski (Kłos Gmina Chełm)
SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy do 16 lat)
- Kacper Terlecki (Unia Rejowiec)
- Miłosz Kusy (Victoria Żmudź)
- Jakub Łubkowski (Sawena Sawin)
- Fabian Nafalski (Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori)
- Natalia Lewandowska (Dragon Siedliszcze)
- Jakub Kamiński (Sparta Rejowiec Fabryczny)
TRENERZY
- Bartłomiej Zakrzewski (Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori)
- Mariusz Pasicki (Ogniwo Wierzbica)
- Marek Grzywna (Granica Dorohusk)
DEBIUT ROKU
- Mateusz Hurko (Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori)
- Karol Cor (Unia Białopole)
- Monika Dadas (Tajfun Ruda Huta)
- Wiktoria Kamela (Suples Wierzbica)
- Mateusz Śmigielski (Spółdzielca Siedliszcze)
KLUBY
- Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori
- UKS Arka Wojsławice
- UKS Dragon Siedliszcze
Napisz komentarz
Komentarze