Krasnystaw: Porwali psa na smalec?

  • 8.10.2018, 08:48
  • GD
Krasnystaw: Porwali psa na smalec?
Czy komuś zależało na porwaniu bezdomnego psa i przerobieniu go na smalec? Taką teorię wysnuła jedna z mieszkanek miasta, która była świadkiem zabrania błąkającego się po osiedlu kundla.

Według relacji naszej Czytelniczki, 23 września ok. godz. 14 na osiedlu Piłsudskiego dwaj  mężczyźni w wieku 30-40 lat złapali psa i wepchnęli go do samochodu zaparkowanego przy budynku przychodni lekarskiej.

- Doszło do tego na moich oczach. Zanim zdążyłam zareagować, odjechali. Wątpię, żeby porwali go w przyjaznym zamiarze. Trudno bowiem uwierzyć w to, że dwóch dorosłych mężczyzn zainteresowało się bezinteresownie brudnym kundelkiem, który błąkał się po mieście od dłuższego czasu - pisze zatroskana.

Kobieta podejrzewa, że zwierzę zostało porwane, zabite, ponoć dla wyprodukowania psiego łoju, który sprzedawany jest jako specyfik na wszelkiego typu i trudne do wyleczenia choroby reumatyczne. Z jej informacji wynika, że taki produkt jest "pokątnie" sprzedawany w Siennicy Nadolnej.

- Nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenia w związku z opisywanym zdarzeniem. List został jednak przekazany policjantom z wydziału kryminalnego, którzy zainteresują się sprawą. Jeśli ktoś jest świadkiem niewłaściwego traktowania zwierząt, prosimy o podanie szczegółów w celu ułatwienia identyfikacji sprawców. Pomocne może być m.in. zapamiętanie numerów tablic rejestracyjnych pojazdów - radzi kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

GD
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe