Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

W nowej galerii CCC i Lidl

Firma Acteeum kompletuje najemców centrum handlowego, które ma powstać przy ul. Rejowieckiej. Umowę najmu lokalu o powierzchni prawie 1 000 mkw. w Galerii Chełm podpisał właśnie operator marki CCC – wiodącej na polskim rynku sieci obuwniczej.

– Jesteśmy przekonani, że obecność marki CCC doskonale wpisuje się w kompleksowość i atrakcyjność oferty Galerii Chełm, gdzie obok innych znanych marek, operatorem spożywczym będzie Lidl. Nasz obiekt cieszy się niezwykłym zainteresowaniem najemców, co w sposób widoczny odzwierciedla osiągnięty już na rok przed otwarciem stopień komercjalizacji przekraczający 70%– mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director Acteeum Central Europe.

Salon CCC o powierzchni 979 mkw. zostanie otwarty w momencie wielkiego otwarcia Galerii Chełm, a więc w II połowie 2019 roku.

W Galerii Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. oprócz Lidla ma być 55 lokali handlowych. Przewidziano ponad 550 miejsc parkingowych. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w trzecim kwartale 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.


Najczęściej czytane:

Stadion prawie gotowy [ZOBACZ]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kupujący 15.08.2018 20:35
Ale Lidl? Szkoda że nie coś czego nie ma w Chełmie cóż

Zatroskana 15.08.2018 10:43
Którą z kolei galerię tam budują? Od początku rzucania haseł już może trzecia tam stoi? Tylko że jakieś one niewidoczne są. Poza nie ugorem tam niczego nie ma. Jedna tablica już tam stoi od lat. Marchewka wyborcza pani Fisz a gdzie praca dla młodych? Gdzie rodzime zakłady pracy ? Tylko handel. Myślą że na Ukraińcach zarobią a Ci wolą dyskonty spožywcze. Tylko obcy kapitał będzie miał zysk z tej galerii jak ze wszystkich innych. Przecież wiadomo że zagraniczne markety to krętacze nazwy zmieniają podatku unikają. Co za przyszlośč czeka Chełm z takim handlem?

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WłodawiankaTreść komentarza: Powodzenia! Trzymam mocno kciuki za Lunę!Data dodania komentarza: 2.05.2026, 16:56Źródło komentarza: Włodawianka i chór Luna Plena walczą o finał „Mam Talent!” [FOTO+WIDEO]Autor komentarza: WlodawiankaTreść komentarza: Powodzenia! Trzymam kciuki mocno!Data dodania komentarza: 2.05.2026, 16:54Źródło komentarza: Włodawianka i chór Luna Plena walczą o finał „Mam Talent!” [FOTO+WIDEO]Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Zamkniecie przejscia drogowego w Dorochusku dla samochodów osobowych i dostawczych do 6 ton , SENT na buty i odzież, KSeF, i inne wynalazki biurokratow . Jedyna branża ktora sie u nas dynamicznie rozwija to system kar i mandatów za wszystko. Trzeba mieć nie pokolei w glowie by tu prowadzić dzialalność gospodarczą.Data dodania komentarza: 1.05.2026, 09:22Źródło komentarza: Chełm rozwija się nierówno. Sukcesy społeczne i problemy gospodarczeAutor komentarza: Marik1234Treść komentarza: Nadmierna głupota jest przyczyną najtragiczniejszych zdarzeń a nie prędkość jak by na naukach jazdy faktycznie uczyli jezdzić a nie zdać egzamin to by było inaczej do tego obowiązkowo płyta poślizgowa i większa selekcja kierowców bo wiekszość nie powinna na drogę wyjezdzaćData dodania komentarza: 1.05.2026, 07:47Źródło komentarza: Powiat krasnostawski. Piraci drogowi stracili uprawnienia. Mogli doprowadzić do tragediiAutor komentarza: DhfjTreść komentarza: Mamy coraz lepsze prowadzenie i hamulce w autach za to co roku obniżamy prędkość na drogach Główna przyczyną wypadków nie jest prędkość a wymuszenie pierwszeństwa Jeśli mamy prosta ładna drogę dobrze widoczną a ktoś mądry dał ograniczenie 50 bo przejście na którym nikt nie przechodzi i już po prawej Rozumiem naprawę budżetu dobra zwiększyć mandaty ale zostawcie uprawnienia ludzi w spokoju jak ktoś później ma dojechać z odległych miejscowość gdzie nie ma komunikacji do pracy potem wsiada za kierownicę z zakazem i to jest logicznie nie lepiej dowalić mandat i obowiązkowy kurs edukacyjny zamiast zabierać uprawnienia ?Data dodania komentarza: 1.05.2026, 07:45Źródło komentarza: Powiat krasnostawski. Piraci drogowi stracili uprawnienia. Mogli doprowadzić do tragedii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama