Gm. Stary Brus: Grasuje podpalacz

  • 29.06.2018, 23:29
  • TWA
Gm. Stary Brus: Grasuje podpalacz
Dwukrotnie w ciągu ubiegłego tygodnia włodawscy strażacy gasili pożar lasu w Mariance. Paliło się w tym samym miejscu. Niewykluczone, że ktoś celowo wzniecał ogień.

Pierwszy raz paliło się na początku ubiegłego tygodnia. Do akcji skierowano jednostkę ratowniczo-gaśniczą z Włodawy oraz cztery jednostki OSP z Holi, Wołoskowoli, Zahajek i Starego Brusa. Spłonęło wtedy pół hektara lasu.

W czwartek dyżurny włodawskich strażaków otrzymał zgłoszenie, że pali się w tym samym miejscu. Tym razem z Włodawy pojechały dwie ekipy oraz jednostki OSP z Holi, Wołoskowoli i Starego Brusa. Ogniem objęte było 15 arów poszycia leśnego. Płomienie szybko opanowano. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się poli


Teraz czytane:

Artystycznie w Wierzbicy [CZYTAJ]

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe