Włodawa: Wypromują szlak kajakowy

  • 21.05.2018, 10:22
  • TS
Włodawa: Wypromują szlak kajakowy
Spływy kajakowe Bugiem cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających Włodawę. Dlatego też miasto przystąpiło do partnerskiego projektu, który pozwoli na rozwój turystyki kajakowej.

- Otrzymaliśmy propozycję przystąpienia do projektu, który będzie realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej. Zakłada on zwiększenie atrakcyjności i dostosowanie szlaków kajakowych na Bugu do potrzeb turystów, by mogli w pełni cieszyć się pięknem przyrody i relaksem na wodzie – informuje Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy.

Liderem projektu "Łączy nas Bug – utworzenie dwóch transgranicznych szlaków kajakowych" jest gmina miejska Drohiczyn. Dzięki uczestnictwu w tym przedsięwzięciu niemal 5-kilometrowy włodawski odcinek szlaku kajakowego na Bugu zostanie odpowiednio oznakowany. Powstanie również miejsce dziennego pobytu kajakarzy. Ponadto opracowane zostaną przewodniki i mapy poszczególnych odcinków rzeki, co pozwoli na ich jeszcze lepszą promocję.


Inne z Włodawy:

Robactwo w szpitalnym jedzeniu? [CZYTAJ]

TS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe