Włodawa: Robaki w szpitalnym menu?

  • 21.05.2018, 08:26
  • MP
Włodawa: Robaki w szpitalnym menu?
Filmik, na którym widać robaka wijącego się na talerzu z jedzeniem, lotem błyskawicy obiegł internet, wywołując ogromne poruszenie. Zwłaszcza we Włodawie, bo obrazował jakoby menu tamtejszego szpitala.

Nagranie pojawiło się w ubiegłym tygodniu na profilu Spotted: Włodawa. - Tak podają obiady we włodawskim szpitalu. Mam nadzieję, że ta sprawa będzie bardzo głośna! - dodał anonimowy autor w opisie nagrania.

Na krótkim nagraniu, które robi furorę w internecie, widać jedzenie, obok którego na talerzu wije się... robak. Post na Facebooku w ciągu dwóch dni obejrzało blisko 65 000 internautów, nie szczędząc niewybrednych komentarzy, ale również stających w obronie włodawskiego szpitala.

O komentarz w tej kwestii poprosiliśmy Teresę Szpilewicz, dyrektorkę SPZOZ we Włodawie. Jak zaznacza, wiele do życzenia pozostawia wiarygodność filmu.

- W naszym szpitalu nie było żadnego zgłoszenia dotyczącego robaków w jedzeniu - zapewnia dyrektor. - Kiedy pojawił się film, również nikt nie zgłosił nam takiego zdarzenia, a w pierwszej kolejności pacjenci powinni informować pielęgniarkę. Trudno więc ustosunkować się do tego, skoro ktoś zamieszcza film w internecie, zamiast powiedzieć nam o tym. Kontrole kuchni są przeprowadzane na bieżąco, podobnie jak kontrole sanepidu. Poza tym w dniu, kiedy pojawiło się to nagranie, w menu mieliśmy inny posiłek.


Teraz czytane:

Fałszywy policjant trafił za kratki [CZYTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kola
kola 23.05.2018, 09:17
To nie robak tylko dżdżownica :-)

Pozostałe