Spektakl: Dwie połówki pomarańczy

  • 9.04.2018, 09:25
  • AN
Spektakl: Dwie połówki pomarańczy
To podobno najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych. Czy jest tak na pewno, mieszkańcy Chełma będą mogli się przekonać już w najbliższy weekend.

Spektakl "Dwie połówki pomarańczy" będzie można obejrzeć w Chełmskim Domu Kultury w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia. Bilety w cenie 70, 75 i 80 zł już do kupienia.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku, a wręcz odwrotnie!

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa Karolina wezwana, by zidentyfikować zamarłego męża Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny Alex, podającej się za córkę zmarłego.

W przedstawieniu zobaczymy plejadę gwiazd: Jarosława Boberka, Anetę Zając, Grażynę Zielińską, Cynthię Kaszyńską i Cynthię Kuźniak.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe