Chełm: Sukces chełmskiej Wampiriady [VIDEO]

  • 22.03.2018, 08:31 (aktualizacja 22.03.2018, 09:01)
  • MP
Chełm: Sukces chełmskiej Wampiriady [VIDEO]
Wczoraj (21 marca) odbyła się kolejna zbiórka krwi pod nazwą Wampiriada, zorganizowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów PWSZ w Chełmie. Frekwencja dopisała i krwiobus był zapełniony po brzegi.

Zbiórka krwi obyła się na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie przy ul. Pocztowej. Zimowa aura nie była przeszkodą dla studentów, którzy zdecydowali podzielić się krwią z potrzebującymi:

(video za zgodą PWSZ TV, autor Michał Klimczuk)

Od 40 osób udało się zebrać 18 litrów krwi. Jest to jeden z najlepszych wyników tego typu zbiórek.

- Oddaję krew regularnie, staram się czynnie uczestniczyć również w takich akcjach terenowych - powiedział nam na miejscu jeden ze studentów. - Nie ukrywam, że na początku bardzo bałem się igły, ale szybko okazało się, że nie ma czego. Trzeba się tylko odpowiednio przygotować i przyjść na oddawanie zdrowym i wypoczętym.


Teraz czytane:

Tunel czy wiadukt? Co ma szansę powstać przy dworcu Chełm Miasto? [SPRAWDŹ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe