Chełm: Wpadł z potężną ilością narkotyków

  • 16.03.2018, 08:13
  • MP
Chełm: Wpadł z potężną ilością narkotyków
24-latek z gminy Chełm został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci znaleźli w wynajmowanym przez niego mieszkaniu oraz w samochodzie blisko kilograma narkotyków i ponad 500 tabletek esctasy. Za posiadanie znacznych ilości nielegalnych środków grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Chełmscy kryminalni przeszukali mieszkanie wynajmowane przez 24-latka jeszcze w sobotę. Znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany, przyrząd do rozdrabniania suszu oraz ponad 10 000 zł. Mężczyzna przebywają w lokalu został zatrzymany. Na tym jednak nie skończyły się jego kłopoty, ponieważ następnego dnia mundurowi przeszukali jego samochód. W nim znaleźli i zabezpieczyli ponad 400 gramów amfetaminy, pół kilograma kokainy i ponad pół tysiąca tabletek ecstasy.
Mężczyzna był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Chełmie, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Podobne artykuły:

Włamali się do baru i ukradli alkohol [TUTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe