Chełm: Bagno pod Gmachem

  • 13.03.2018, 10:05 (aktualizacja 13.03.2018 10:16)
  • MP
Chełm: Bagno pod Gmachem
Idzie wiosna, będzie błoto. Choć w tym miejscu nie powinno być, już jest. Chodzi o trawnik przed budynkiem gmachu. Kierowcy najwyraźniej za nic mają zieleń i beztrosko parkują na zieleńcu. To z kolei oburza pieszych, ale nie tylko ich.

- Przykry widok. Lecz niestety spowodowany zbyt małą ilością miejsc parkingowych - tłumaczy jedna z osób, która włączyła się do facebookowej dyskusji.

- Czas najwyższy uporządkować teren przy gmachu. Tyle lat mówi się o przebudowie tego terenu, zwiększeniu miejsc parkingowych oraz samego przejazdu. I co? Nic - dodaje inny internauta.

- To jest parking, a nie trawnik, skoro trawy już nie ma, a znak D-18 stoi. Jakby urzędnicy rowerami dojeżdżali do pracy, to połowa parkingu byłaby wolna dla petentów i problem rozwiązany. Nikt przecież w urzędzie długo nie przebywa - argumentuje kolejny dysputant.

Policja poszukuje złodzieja markowych ubrań - KTO go rozpoznaje? [TUTAJ]

Jedni ubolewają, że sprawą parkowania na trawniku nie zajmie się straż miejska, inni próbują sami znaleźć jakieś rozwiązania komunikacyjne. Niestety, nie spotkały się one z zainteresowaniem miejskich specjalistów od ruchu drogowego.

Problem parkowania w pobliżu gmachu od lat budzi kontrowersje. Od lat też nie udało się podjąć w tej kwestii żadnych decyzji. Gmach, mimo wniosków miasta, wciąż należy do urzędu wojewódzkiego.


Podobne artykuły:

Nauczyciele doczekali się podwyżek - są oburzeni wysokością dodatkowych zarobków [TUTAJ]

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe